לקוחות ממליצים

אצל ויטלי, המקצועיות וטובת הפציינט באות במקום הראשון ולא אף שיקול אחר

 אבקש להמליץ, מקרב לב, על המעסה ויטלי פריצקר

הגעתי לויטלי שוב, לפני מספר חודשים, בעקבות מקרה קשה של כתף קפואה. מדובר במקרה בו קיימת דלקת בגיד בכתף, אשר לא טופלה בזמן (הדחקתי והזנחתי) והמצב התדרדר, עד לרמה שלא יכלתי, אפילו, להרים את היד ולהרחיק אותה מהגוף לא יותר מ-15% והיו לי כאבים בכתף ובזרוע, משך כל היום.

הלכתי לאורתופד, אבל מתן זריקות סטרואידים לכתף לא עזר, מעבר להקלה של שבועיים-שלושה.

הרופא אמר לי כי ללא טיפול במגע-המצב ישתפר, רק לאחר כשנה, אם בכלל.

מכיוון שויטלי מתמחה בשיטות מגע רבות ולמד עיסוי רפואי, ברמה גבוהה, החלטתי לנסות אצלו טיפולי טריגר פוינט תרפיה.

כיום, לאחר 4 חודשים של טיפולים אינטנסיביים (פעמיים בשבוע)-אני כבר לא חש כאבים (אלא כאשר אני מפספס טיפול) ומסוגל להרים את היד ולהשתמש בה, כמעט כמו קודם.

למיטב הבנתי, בעוד כחודש-חודש וחצי, הדלקת בכתף תבריא לחלוטין.

מה שאני אוהב אצל ויטלי זה שהוא מקצוען שבא לעבוד ועובד עם כל הלב. הוא לא מעסה חלטוריסט או חפפן שרק כסף מעניין אותו. אצל ויטלי, המקצועיות וטובת הפציינט באות במקום הראשון ולא אף שיקול אחר ואני חותם ומתחייב לכל מילה.

אולי הוא לא מתחנף לפציינטים כמו שחלק מבעלי המקצוע האחרים עושים אבל זה רק בגלל שהוא בא לעבוד ולא לקשקש.

ויטלי בא לתת עבודה. נקודה.

השעה שקבעתם תהיה השעה המדוייקת בה הטיפול יתחיל (במקרים נדירים בהם יש עיכוב-ויטלי יתקשר, מראש, להתנצל על העיכוב הקל), הקליניקה שלו נקיה בטירוף,

שעה אצלו תהיה שעה-מהרגע ששכבתם על המיטה  והוא ירגיש, ב-2 הדקות הראשונות, את הגוף שלכם ויידע, בדיוק, באילו מקומות יש בעיה ואיפה צריך, היום, לתת את הדגש.

הייתי במאות רבות של עיסויים בחיי, בארץ ובחו״ל, וויטלי הוא איש מקצוע ב-2 דרגות מעל לכל עיסוי/טיפול שעשיתי.

בזכות ויטלי, איכות החיים שלי השתפרה, בצורה משמעותית, ועל כך אני אסיר תודה לו.

במידה שמי מקוראי חוות דעת זו יהיה מעוניין לשוחח איתי, באופן אישי, ולשאול משהו-הוא מוזמן לעשות זאת.

מס׳ הטל׳ שלי הוא: 052-3877227.

 בברכה,

עו״ד גיל באיער (2018)

 gil.bayer@gmail.com‏

 

 עברתי הרבה אנשים שסיפרו לי סיפורים, אבל בסופו של דבר למזלי הגעתי למקום הנכון שבו קיבלתי את הטיפול המתאים לבעיה שלי

לפני כשבע שנים, כשהייתי בת 12 אולי קצת לפני. הייתי רקדנית מקצועית, האימונים היו מאוד אינטנסיבים אפילו בשבת התאמנו. יום אחד אחרי אימון קשה ביום שבת בדרכי חזרה הביתה, הרגשתי זרמים ברגל וכאבים מאוד חדים בגב התחתון. מרחק ההליכה שלי מהסטודיו לביתי ביום רגיל היה כ-10 דק ובאותו היום לקח לי 40 דק הליכה (רק שתבינו עד כמה שהיה לי קשה לזוז).

אמא שלי עובדת בבית חולים ״איכילוב״ אז כבר באותו השבוע עשו לי את כל הבדיקות האפשריות, כאשר לבסוף הגיעו למסקנה כי אסור לי להמשיך לרקוד אלא אם אני מוכנה לסכן את עצמי עד כדי להגיע לכיסא גלגלים.

ובאמת בסופו של דבר אחרי תחרות אחרונה שרקדתי, עזבתי את הסטודיו. כל פעם במהלך שבע השנים האלה אם רק הייתי מתחילה לעשות אימון כלשהו, הכאבים היו חוזרים.

ניסיתי את כל הטיפולים אשר המליצו לי הרופאים אם זה פיזיותרפיה, דיקור סיני, שחייה או יוגה. אבל לצערי שום דבר מאלה לא עזר. כל רופא נוסף שביקרתי נתן לי חוות דעת אחרת לגמרי מהרופא שקדם לו. הגעתי למצב שאני לא מתאמנת בכלל!! שאני לא יכולה לעשות דברים מאוד פשוטים כמו ריצה או ריקוד להנאתי, מסוג אותם פעולות שילדה בגיל שלי (אז כבר הייתי בת 15) צריכה לעשות, בהתחשב בעובדה שאני עוסקת בספורט מגיל שנתיים. הייתי מיואשת ופשוט בשלב כלשהיא הפסקתי לנסות …עד שלא מזמן הגעתי לקליניקה של ויטלי, בטיפול הראשון הוא כבר אמר לי שכל התהליך יהיה לא פשוט. כאשר תחילה הוא לחץ לי על נקודה מסויימת בגב התחתון הייתי בטוחה כי זאת עצם, השריר שלי שהתנפח עם השנים, היה קשה כמו אבן. מכאן ששריר אחד היה ארוך יותר מהשריר השני מה שגרם אצלי לעוד בעיה של אי-סימטריה במותן.  עברתי אצלו מספר רצוף של טיפולים ובהם הוא חדר לתוך שכבות שריר עמוקות.

כרגע אני מרגישה כאילו נולדתי מחדש, באמת ככה! אני צעירה, אני הולכת למסיבות, אני רוקדת, חזרתי לעסוק בספורט אגב! עברתי הרבה אנשים שסיפרו לי סיפורים, אבל בסופו של דבר למזלי הגעתי למקום הנכון שבו קיבלתי את הטיפול המתאים לבעיה שלי, אני ממליצה בחום רב!!! כל בעיה שיש לכם בן אדם עם ידיים זהב ולב ענקי! מעריכה אותו ומודה לו עד אין סוף על הניסים שהוא עושה! אל תחכו שהמצב שלכם יהיה בלתי הפיך, החיים שלכם והבריאות שלכם תלויה בכם ובידיים של מי אתם בוטחים את עצמכם! אני בוטחת רק בויטלי!

אלינה גידרוב (2017)

 gidarovalina@gmail.com

 

לא חשבתי שהטיפולים האלה בשיטה הייחודית טריגר פוינט יוכלו להחליף באופן הרבה יותר טוב ואפקטיבי, את הרפואה הקלאסית שבזמנו כללה גם הצעה לניתוח, דבר שכמובן שללתי מהר

הסיפור שלי עם הידיים, זה כבר עניין של הרבה שנים. בהתחלה הכאבים התחילו בכתף אחת ולאט לאט התפשטו לאורך כל היד. כל פיזיוטרפיה ואורטופד שהלכתי סיכם את זה בזריקות וולטארן או מספר מפגשים שאם עזרו, עזרו לתקופה קצרה והכאב חזר. ההריונות והלידות כמובן תרמו לעניין והגעתי למצב שהשתתקתי כבר בשתי הידיים. זה מצב די מתסכל בו אני מנסה להמשיך בעבודתי וכמובן לטפל בילדים מבלי שאני יכולה אפילו להרים את התינוקת. חבר המליץ לי על סוג של טיפול מאוד ייחודי עם המטפל ויטלי. האמת שהייתי ממש מיואשת אבל החלטתי שאני מנסה גם את זה. האמת עוד בפגישה הראשונה ולפני תחילת הטיפול קיבלתי רושם טוב ומקצועי מאוד. ההתעניינות הקפדנית והמקצועית באיתור הבעיה, הייתה שונה מאוד מהרפאות הרגילות שנתקלתי בהן עד כה. ויטלי הסביר לי שככל הנראה אצטרך לעבור כמה סדרות של טיפולים ושאין הוקוס פוקוס. צריכה להיות התמדה כי כנראה שהבעיה שלי היא לא נקודתית כבר אלא מדובר כבר במספר רב של איזורים בידיים בהם יש לטפל. אחרי הטיפול הראשון וגם השני הרגשתי גרוע יותר, אבל ויטלי הכין אותי לכך והסביר לי כל פעם מדוע זה קורה. כמובן שאחרי כל טיפול התעניין לשלומי כל פעם בהודעות או בשיחה וביקש ממני להסביר לו בדיוק את סוג הכאב ואת האיזור. עד הטיפול הבא. הסדרות הראשונות היו בתדירות גבוהה יחסית ולכן הכנתי את עצמי לכך. מה גם שהייתי חייבת להחזיר לעצמי את התפקוד בידיים. כל טיפול ערך כשעה וחצי. אומנם הטיפולים לא היו פשוטים בכלל אבל ויטלי תמיד ניסה לעודד להמשיך ולא להישבר וכמובן להזמין תמיד את המטופל לקליניקה נעימה ונקייה ולדאוג לכל דבר קטן שיוכל לשפר את הטיפול. הדברים הקטנים שעושים הרבה לטעמי.

במהלך הטיפול מצאתי את עצמי חוזרת לתפקד רגיל,דבר שלא היה טריויאלי לי בכלל. אני ממשיכה עם הטיפול בקצב נמוך יותר. כמובן הכל בהמלצתו של ויטלי.

לא חשבתי שהטיפולים האלה בשיטה הייחודית טריגר פוינט יוכלו להחליף באופן הרבה יותר טוב ואפקטיבי, את הרפואה הקלאסית שבזמנו כללה גם הצעה לניתוח, דבר שכמובן שללתי מהר. במהלך הטיפולים הבנתי שיש מעט מאוד מטפלים שמתעסקים בשיטה הזאת וכנראה ויטלי באמת הטוב מכולם.

על כך שויטלי הצליח לגרום לי לחזור לעשות את הפעולות הפשוטות והיומיומיות ביותר כמו למשל פתיחת בקבוק שכבר לא יכולתי, מוסרת את תודתי.

סופיה (2017)

sofgol3@gmail.com

 

אני מאמינה שאין מקריות בחיים…

אז זהו, ש"במקרה" פגשתי את מיקי, חבר, בדיוק

ביום שבו נתפס לו הגב. "אני נוסע לויטלי", הוא סיפר לי, "הוא מעסה תותח".

לספר לי על מעסה תותח זה כמו לומר למישהו שממש אוהב עוגות שאתה מכיר קונדיטור

ברמת-על.

מיד לקחתי את מספר הטלפון.

אבל, עם יד הלב, רובנו הולכים לטיפול רק כשכואב לנו…

ומכיון שלא כאב לי, למזלי, לא הגב ולא הצוואר ובכלל, היוגה עושה עבודה טובה,

שמרתי את ויטלי לעיתוי מיוחד.

יומולדת שלי. בחרתי לתת לעצמי מתנה. עיסוי רפואי. שעה וחצי!

בחמישים וחמש שנותי התנסיתי בלא מעט עיסויים, מפנקים, רפואיים, שוודיים,

תאילנדיים, רק תבחרו.

כבר בכניסה לביתו של ויטלי הבנתי שהגעתי למקצוען, ואחרי דקות ספורות של עיסוי

כבר ידעתי את זה בוודאות.

התמסרתי למתנה שנתתי לעצמי ונהניתי מכל רגע.

"את יודעת שעיסוי חד פעמי זה באמת רק פינוק, אם את רוצה טיפול, אני ממליץ לקחת

סדרה". אני מזכירה לכם, שלא באתי עם כאבים, אבל – שנים שאני חולמת שכתף ימין שלי תהיה

חופשיה. מה זאת אומרת? שכל תירגולי היוגה שלי לא הצליחו לשפר את טווח התנועה בכתף הזאת

היא תקועה שנים, מאז שאני זוכרת את עצמי ואותה.

לקחתי סדרה של חמישה ואז עוד סדרה של חמישה טיפולים.

לראשונה בחיי נתתי לעצמי סדרה של טיפולים "לא הכרחיים".

"חבל שלא צילמנו לפני ואחרי" הצטער ויטלי, תראי לאן היד שלך מגיעה!!

מה שנכון. סוף סוף יד ימין מסוגלת להגיע למקומות שיד שמאל מגיעה אליהם בקלות

ובטבעיות.

תודה לויטלי (התותח) ותודה לעצמי שהקשבתי לו ונתתי לעצמי סדרה של טיפולים שחיכו

שנים לאותו "צירוף מקרים".

טליה (2016)

 talyal@netvision.net.il‏

 

את ויטלי הכרתי קצת באיחור

 לפני שנתיים התחלתי לגרור פציעת חדר כושר שהפכה את כל המרפק שלי עם הזמן לדלקת אחת גדולה.

אורטופדים,  צילומים,  זריקות,  כדורים,  פיזיוטרפיה ועוד,  כל זה במשך שנה וכלום לא עזר,  ההיפך המצב רק החמיר.  כבר לא יכלתי ליישר את היד, לסחוב דברים ו על הכל,  שלא לא יכלתי להרים את הילדים.

במצב הזה הגעתי לקליניקה של ויטלי בקרית אונו לטיפול בשיטת הטריגר פוינטס.  לא כל כך האמנתי אבל לא היה לי מה להפסיד.

תוך תקופה קצרה של טיפולים במרווחים של פעמיים בשבוע( המצב היה קשה),  כבר יכלתי ליישר את היד.  זה נשמע טריויאלי אבל עבורי זה ממש לא היה.

המשכנו עוד ועוד טיפולים כשויטלי לא מוותר לי גם כשמאד כאב.  היסודיות והמקצועיות שלו פשוט לא נתנו לי לוותר לעצמי…

היום,  כמעט שנה אחרי,  וחזרה לשמירה על פעילות גופנית שכל כך היתה חסרה לי,  אני מקפיד להגיע אחת לשבוע לשמור על המצב הקיים.  כן,  בלי לשים לב אנחנו כבר לא ילדים וצריך לשמור על הגוף הרבה יותר.

ויטלי קשוח,  עקשן, יסודי, אפילו קצת משוגע בכל מה שקשור לנקיון( כשתגיעו תבינו…),  אבל בשורה התחתונה אלו בדיוק הדברים שבזכותם אני ממליץ ודוחק בכל מי שאני מכיר:  "לכו לויטלי!"

הפרטים שלי נמצאים אצל ויטלי ואתם מוזמנים לקחת אותם ממנו ולהתקשר מתי שבא לכם.

אסף. א (2015)

 

מאחר שטיפולים אלטרנטיביים כמו שיאצו, טוינא ואחרים אפילו פיזיותרפיה לא עזרו החלטתי לנסות את ויטלי

שמי תמר מושקוביץ.לא נוהגת לכתוב בפומבי ולפרסם. אבל הפעם חרגתי מהרגלי. חגגתי לא מזמן את יום הולדתי ה-79. ולמרות הקירבה לגיל 80 אני בד"כ מרגישה מצוין שוחה כל יום ומתאמנת כבר שנים רבות בטאי צי. לומדת סינית משחקת ברידג וחיה חיים מלאים ואיכותיים. ולכן כשלפני שנתיים בערך התחילו כאבים קשים ברגל שמאל בחלק העליון של כף הרגל ובשוק ..חיי הטובים נעצרו. קשה היה לי בהליכה וקשה בטאי צי. מה שהדאיג אותי מאד. כמובן פניתי לאורטופדים יותר מאחד. והתשובה שלהם היתה:" מה את רוצה זה הגיל ואין מה לעשות. קשה היה לי לקבל תשובה כזו אבל לא היו לי ברירות. והנה כאן מתחיל סיפורי במקרה לגמרי הגעתי אל מטפל שעובד בשיטת "טריגר פוינט" ושמו ויטלי פריצקר. לא ידעתי דבר על השיטה אבל כספורטאית הבנתי שלטריגר פוינטס יש השפעה גדולה על כאבים. ומאחר שטיפולים אלטרנטיביים כמו שיאצו, טוינא ואחרים אפילו פיזיותרפיה לא עזרו החלטתי לנסות את ויטלי. חייבת להודות שנבהלתי בהתחלה כשהלחיצות שלו במקומות הרגישים היו סבל וכאב גדול. אבל החלטתי לסבול ולתת צ'אנס. ולהפתעתי, כי בהתחלה הייתי חסרת אמונה, אחרי תקופה של טיפולים נראה שיפור ענקי. הכאב חלף כמעט לגמרי. ואם הייתי צריכה הוכחה נוספת גם היא הגיעה. נפלתי מחוסר זהירות וקיבלתי מכה חזקה מאד באגן. רצתי מייד לצילום אבל למזלי לא שברתי כלום רק מכה שגרמה לי שלא יכולתי ללכת ולדרוך על הרגל . הפעם זו היתה הרגל השניה. מיד לויטלי והיום אחרי 3 טיפולים הכאב כמעט נעלם. אני נרגשת מהתוצאות ושמחה לשתף להמליץ. אשמח לענות גם בטלפון אישית ולספר על עצמי. לקבלת מספר הטלפון שלי תפנו אלי במייל.

תמר מושקוביץ׳ (2016)

tamimosko@gmail.com

 

המקצועיות שלו והדרך שבה הוא עבד פשוט היו 2 דרגות מעבר למה שחוויתי בכל עיסוי אחר

היום עשיתי את המסאז׳ הכי טוב בחיים שלי (ועשיתי עשרות רבות של מסאז׳ים ובמקומות טובים).

הגב היה תפוס, אחרי הרבה זמן של הזנחה, וחיפשתי מקום שפתוח בשבת. מצאתי באינטרנט מקום בקריית אונו.

באתר היה כתוב שמדובר במעסה בשם ויטלי, בעל ותק של 15 שנים בתחום, למד עיסוי בווינגייט, בעל תואר ראשון במקצועות הבריאות באוניברסיטת ת״א, עסק בשיקום אורתופדי בביה״ח שיבא ועוד.

אז קבעתי איתו ועשיתי עיסוי של שעה וחצי.

אין לי מילים… כלומר, יש לי יותר מדי מילים. כבר בדקות הראשונות ויטלי הרגיש בדיוק איפה בגוף שלי כל שריר תפוס, ולמרות שאני באתי לעיסוי שוודי ויטלי הציע לעשות עיסוי רקמות עמוק. קיבלתי את ההצעה בשמחה, תוך הבנה שכיף גדול לא יהיה היום אלא רק אח״כ. המקצועיות שלו והדרך שבה הוא עבד פשוט היו 2 דרגות מעבר למה שחוויתי בכל עיסוי אחר.

יצאתי עם גוף כ״כ משוחרר וכ״כ אסיר תודה שכבר במקום רכשתי חבילה ל-6 עיסויים נוספים של שעה.

יצאתי כ״כ מרוצה עד שישבתי לכתוב את ההמלצה הזאת כדי שגם אתם תוכלו ליהנות, כמוני, מהעיסוי הכי טוב שתקבלו בחיים שלכם.

לסיכום, אם מישהו מכם זקוק לעיסוי ברמה הגבוהה ביותר או סתם רוצה להתפנק-אני ממליץ עליו מכל הלב.

מי שרוצה לשוחח איתי-מוזמן לעשות זאת בטל׳: 052-3877227 או במייל: gil.bayer@gmail.com

בברכה,

עו״ד גיל באיער (2016)

 

חייבת לציין שהייתי סקפטית מאד אך כשאתה חווה כאבים עזים כל כך הפוגעים לחלוטין באיכות חייך אתה מנסה כל דבר – אז נתתי צ'אנס…

היי ויטלי,

אז לאחר 10 טיפולים רוצה להודות לך – החזרת לי את חיי במתנה…

לפני 7 שנים עברתי ניתוח בעקבות פריצת דיסק בחוליות הצוואריות. שנה לאחר מכן שוב נותחתי בשל

פריצת דיסק נוספת בחוליות מותניות.

החלמתי לאחר שני הניתוחים ואף חזרתי לעסוק בספורט לפני שנה בדיוק יצאתי למסע "מלכת המדבר".

נדמה היה שכל העבר נשכח ממני לחלוטין עד אשר לפני כחצי שנה התחלתי שוב לסבול מכאבי גב

שהקרינו לרגל. הגעתי למצב שלא יכולתי לשבת, לעמוד ללכת זו היתה בכלל משימה בלתי אפשרית.

שוב הומלץ טיפול בזריקות לעמוד השדרה והיה ברור שבמידה והטיפול לא יעזור אני חוזרת לשולחן

הניתוחים.

בהמלצת חברה הגעתי לויטלי. חייבת לציין שהייתי סקפטית מאד אך כשאתה חווה כאבים עזים

כל כך הפוגעים לחלוטין באיכות חייך אתה מנסה כל דבר – אז נתתי צ'אנס….

טיפול ראשון, שני, שלישי וכן הלאה. היום לאחר 10 טיפולים חזרתי לעצמי לחלוטין. הכאבים

נעלמו, קבלתי שוב את חיי במתנה – ומעבר לכך למדתי להכיר את גופי למדתי לשבת נכון,למדתי להיות

קשובה לגופי ולהבין מה הוא משדר לי – תודה ענקית לך ויטלי איש יקר.

ברור לי שאני ממשיכה והופכת את המפגשים בקליניקה שלך לחלק אינטגרלי מחיי

אריאלה טצ׳ור גואל (2016)

טל: 0522949198

aritg@walla.co.il

 

בעזרת הטיפולים הצליח ויטלי גם לפתור לי שתי בעיות שהציקו מאד והביאו למגבלת תנועה

הכרתי את ויטלי בשנת 2009. חבר שעשה אצלו טיפולים הציע לי לנסות מסאז' רפואי לגב הכואב שלי בעיקר בגלל עבודה ממושכת בישיבה והעדר פעילות גופנית מספקת. מאז אני מבקר אצלו בקביעות כל שבועיים, מקבל טיפול של 100 דקות ולא סובל יותר מכאבי גב לאחר ישיבה ממושכת. הטיפול הקבוע והזמן הממושך שאני מקבל אותו עשו את שלהם והיטיבו איתי מאד. אני מוקיר תודה והערכה לויטלי שבסבלנות, אמינות ונאמנות שיפר את מצבי. בעזרת הטיפולים הצליח ויטלי גם לפתור לי שתי בעיות שהציקו מאד והביאו למגבלת תנועה מבלי שנזקקתי לטיפולים פיסיותרפיים או גלים קצרים, האחת היתה דלקות במרפקים (טנדוניטיס) והשניה כאבים שכמתיים עזים. ויטלי סייע גם לאשתי במצב אקוטי שארע לה בגב. ברמה האישית ויטלי אדם נעים ומתחשב ומקום הטיפול בולט בנקיון ובאסתטיקה.

אשר פרדו (2015)

a_pardo@netvision.net.il

 

הוא מתאים את הטיפול לבעיה במדוייק

אני מטופל אצל ויטלי משנת 2010. פעם בשבוע או שבועיים, שעה וחצי בכל פעם. אם אני בארץ אני לא מוכן לוותר על זה בשום מקרה!

מדי פעם כואב לי הגב, או הברך, או הצוואר. ויטלי שואל אותי את כל השאלות ולומד את הבעיה ביסודיות אח"כ הוא מתאים את הטיפול לבעיה במדוייק. הוא מחליף בקלות את הטיפול הרגיל בטיפול ממוקד ויעיל שבדרך כלל נושא תוצאות. אני תמיד מרגיש הרבה יותר טוב אחרי הטיפול.

כשאין שום בעיה מיוחדת על הפרק יודע ויטלי לעבור על כל הגוף, "לתחזק " את המקומות הרגישים בחן וביעילות. ואומנם, אני משוחרר בדר"כ מכל הבעיות הרגילות (השכמות למשל) שיש למרבית בני האדם.

אבל מעבר לכל – זה כיף! תמיד נעים, נקי ויפה אצל ויטלי. מוזיקה שקטה ומגוונת, אווירה נינוחה שגורמת לי לצוף ולהרגע, להכנס ל-"סוטול" על גבול הנמנום. בתום הטיפול אני תמיד מצטער שאי אפשר להמשיך עוד.

אריק פנט (2015)

טל: 0544313828

ericpaneth@gmail.com

 

במשך התקופה הארוכה עשיתי אצל ויטלי סוגים שונים של עיסויים ותמיד הופתעתי עד כמה הוא מקצועי ומנוסה בכל הטכניקות

מזה כשנתיים אני מגיעה לעיסוי שבועי בקליניקה של ויטלי, אחרי שבמשך שנים טופלתי על ידי הרבה מעסים ומעסות שונים. כל שבוע ויטלי מעניק לי טיפול מקצועי, עוזר ומקל גם לבעיות כרוניות וגם כשמופיעים כאבים אחרים. במשך התקופה הארוכה עשיתי אצל ויטלי סוגים שונים של עיסויים ותמיד הופתעתי עד כמה הוא מקצועי ומנוסה בכל הטכניקות. הקליניקה נעימה, האנרגיות טובות, העיסוי גם מועיל וגם מפנק.

ממליצה בחום!

יעל (2015)

yael1612@013net.net

 

יש לו הבנה עמוקה ויכולת לפתור בעיות של כאבים, גם כאלו שנמשכו זמן רב

ויטלי הוא מעסה מעולה. אני מטופלת אצלו משנת 2010, בתדירות של פעם בחודש. ויטלי מאוד מקצועי ומעבר לעיסוי היסודי והמענג, יש לו הבנה עמוקה ויכולת לפתור בעיות של כאבים, גם כאלו שנמשכו זמן רב. בנוסף לכך, הקליניקה של ויטלי נעימה, אסתטית ונקיה מאוד. אני ממליצה בחום!

אפשר לבקש את הטלפון שלי מויטלי.

הדסה, רמת גן (2015)

hadassa.shaked@gmail.com

 

ויטלי פרפקציוניסט וזה ניכר בכל דבר

אני מטופלת אצל ויטלי כ – 4 חודשים. הגעתי עם כאבים בגב התחתון וברגל, אשר מנעו ממני להמשיך בשגרת הספורט שלי. ויטלי איתר את מקום הבעיה ובתוך מספר טיפולים יכולתי לחזור לריצות ולספורט. מאז אני מטופלת בקביעות אצל ויטלי. בביקורים הקבועים ויטלי מצליח לזהות אם יש בעיה , שריר תפוס, זה עוד בכלל לפני שאני מרגישה, וככה אני נמנעת מלהגיע שוב למצבים של גב תפוס ופגיעה בשגרת החיים. ויטלי משקיע ונותן את כל כולו (כך אני מרגישה) בכל טיפול. והתוצאות מדברות בעד עצמן.

ויטלי פרפקציוניסט וזה ניכר בכל דבר – החל מאינטנסיביות הטיפול, הוא לא מפסיק עד שהוא לא מרגיש שכל המקומות הרגישים טופלו, והוא ממשיך הרבה אחרי שזמן הטיפול כבר הסתיים; ברמת האסתטיקה והניקיון; ברמת ההשקעה שלו בזמן הטיפול ועוד.

ממליצה בחום.

תמי (2015)

tmigdal68@gmail.com‏

 

דרך הידיים  של ויטלי זורמת אנרגיה חיובית  שגורמת לי לשכוח את כל הבעיות שצברתי במשך השבוע.

אני שאלתי את עצמי, למה כל שבוע משנת 2010, אני מגיעה אל ויטלי לעיסוי ? וכל פעם אני מחכה לרגע הזה בקוצר רוח? וזו התשובה: אחרי כל טיפול  שאני מקבלת  ממנו, אני מרגישה נפלא ! הטיפול שומר  מצוין על השרירים שלי. מהידיים של  ויטלי , זורמת אנרגיה חיובית, שגורמת לי לשכוח את כל הבעיות שצברתי במשך השבוע. אני מרגישה קלילות בכל גופי וויסוט נפשית, תענוג  ושלמות עצמית.

ויטלי מחזיק במאגר גדול של אנרגיה ומעביר אותה באמצעות עיסוי.

זכור לי שכשהתחלתי את הטיפולים, השרירים שלי היו עד כדי כך תפוסים וקשים כמו אבן, שגרמו לי להיות כפופה, ועכשיו נהייתי גבוהה יותר בכמה סנטימטרים. הרגשת הקלילות בגופי, לא עוזבת  אותי, וגם אם נתפס לי איזשהו שריר פתאום, אז השחרור נהיה הרבה יותר קל ומהיר.

לא פחות חשוב עבורי מראה אסתטי של המעסה ושל הקליניקה. וכל זה קיים אצל ויטלי ובדוק בניסיון.

אני  רוצה להגיד בבטחון, שגישה ואיכות כאלה חיפשתי כבר הרבה שנים, ואותם מצאתי אצל ויטלי . עלוי אני ממליצה בחום!  תנסו ואתם בטוח לא תפסידו!

אורה פ. (2015)

ora@sveram.com

 

הוא אישיות קפדנית וטוטאלית ונותן את כל כולו למטופל

אני מטופלת אצל ויטלי משנת 2008 ברציפות! אני מגיעה לויטלי פעם בשבוע לעיסוי רפואי של רקמות עמוק, לשחרור השרירים ולתחזוקה שוטפת של הגוף.

אני עוסקת בספורט ומוצאת שהטיפולים של ויטלי משחררים אזורים תפוסים בגוף, מזרימים דם בכל האברים ומעניקים לגופי ולנפשי הרגשה נפלאה. בנוסף, עבודתו על המפרקים (גם בעיסוי תאילנדי) העניקה לגופי טווחי תנועה נפלאים ואני ממש חשה בשיפור.

ידיו המקצועיות של ויטלי מכירות כל נקודה בגוף וההבנה המקצועית שלו מעניקה לטיפול ערך מוסף. הוא גם משקיע ממרצו ומזמנו להגיע לכל נקודה ולא מרפה עד שהמקום נרגע. הוא אישיות קפדנית וטוטאלית ונותן את כל כולו למטופל.

אני ממליצה בחום על טיפול אצל ויטלי לגוף ולא פחות לנפש!! אנשים עם מודעות לגוף, לנפש ולקשר ביניהם יודעים שאפשר לפתור בעיות בגוף באמצעות עיסוי מקצועי ונכון.מעבר לכך, ההרגשה היא נפלאה. ויטלי דואג לכך שתמיד תצא בהרגשה נהדרת!!

לא פחות חשוב לציין את הקליניקה הנקיה והאסטטית שכל כך נעים להגיע אליה. ויטלי מקפיד ביותר על היגינה ותענוג להגיע למקום כל כך מבריק ומצוחצח!

אין ספק שטיפולים אצל ויטלי הם מתנה!

אורנה (2015)

orna.wn@gmail.com

 

הגעתי אליו דווקא בשליש הראשון של ההריון…

שמי טלי ואני הכרתי את ויטלי לפני יותר משנה, הגעתי אליו דווקא בשליש הראשון של ההריון שבדרך כלל לא מומלץ לעשות טיפולים, לא פחדתי כי על סמך הניסיון שלו והמקצועיות הרגשתי בטוחה והייתי ממש זקוקה לזה.

הוא טיפל בי כל ההריון ואחריו הגעתי אליו פעם בשבוע לשעה ולפעמים לשעה וחצי, הרגשתי שהטיפול משפיע עליי לטובה גם בהרגשה הכללית וגם בהרגשה הפיזית, הטיפול ממריץ את הדם ובכך עוזר להגעת החמצן לעובר, הוא גם הקל עליי בכאבים שונים ומוזרים שהיו לי בשלבי ההריון ואחריו.

יש לציין שויטלי הוא סופר היגייני ונקי והאווירה אצלו מאוד נעימה ומרגיעה.

ממליצה בחום!!

טלי פאוור (2015)

power.tali@gmail.com‏

 

חיי השתנו, איכות חיי עלתה באופן פלאי! אני ישן טוב, עובד יותר טוב ועכשיו שמח יותר

טיפול מדהים! שמי ניר פז במסגרת עבודתי אני צריך לנסוע לחול בתדירות גבוהה, עבודה עם הרבה לחץ. לפני כשנתיים התחילו לי בעיות של עייפות, סחרחורות וכאבי ראש חזקים, כאבים שהתחזקו מיום ליום. ביצעתי בדיקות מקיפות ולא מצאו ממצאים מיוחדים, עם זאת הכאבים לא עזבו אותי וחיי הפכו לבלתי ניסבלים.

הגעתי לויטלי בהמלצה של חבר שאמר לי תנסה את הטיפול שלו, בהתחלה הייתי מאוד סקפטי ואמרתי לעצמי מה כבר הוא יכול לעזור לי? חיי השתנו, איכות חיי עלתה באופן פלאי! אני ישן טוב, עובד יותר טוב ועכשיו שמח יותר. היום אני ממשיך להגיע לטיפול פעם בשבוע באופן קבוע כבר במשך שנתיים.

תודה לך ויטלי!!!

ממליץ בחום.

ניר פז לקוח מרוצה (2015)

Nirpaz76@gmail.com

 

הוא מסוגל להתרכז באזור מסוים בצוואר ובגב ולעבוד על זה באהבה ובהתמכרות.

כל מי שהיה אי פעם היה בעיסוי כל שהוא צריך להבין שאם הוא לא היה אצל ויטאלי, הוא לא חווה עיסוי אמיתי. האהבה שלו לגוף של בן אדם פשוט מדהימה.

הוא מסוגל להתרכז באזור מסוים בצוואר ובגב ולעבוד על זה באהבה ובהתמכרות ויטאלי מקצוען מדרגה הכי גבוה!

בשנת 2008 הגעתי פעם ראשונה לעיסוי אצל ויטאלי , כבר אחרי הטיפול הראשון הבנתי שכל מה שעשיתי במקומות אחרים פשוט בזבוז זמן וכסף.

אני ממליצה לכולם, גם לאלו שסובלים מבעיות כל שהן וגם למי שמחפש טיפול מפנק לעבור דרך ידיים המדהימות של ויטאלי ולחוות עיסוי עמיתי.

לגבי סטריליות ואווירה נעימה של המקום אין טעם לספר, זה משהו שצריך לראות בעיינים.

סבטה (2015)

orlyzingerman@gmail.com

 

היכולת שלו למצוא את נקודות הטריגר להקלת הכאבים היא יוצאת דופן

אני מבקר אצל ויטלי משנת 2003 פעם בחודש במטרה להרגיע את המתחים היום יומיים. היכולת שלו למצוא את נקודות הטריגר להקלת הכאבים היא יוצאת דופן. שבמשך השנים היו לי כאבים ספציפיים בגב או בכתף, ויטלי איתר את השריר הנכון והכאב נעלם. הקליניקה שלו תמיד נקיה ומקצועית. אני ממליץ עליו לטיפולים בחום!

וודי וו. (2015)

Woodywid@netvision.net.il

 

ויטלי ממש מקשיב לגוף שלך, מבין ויודע באיזה עוצמה את/ה אוהב/ת ובאיזו מהירות

אני בחורה שמאוד אוהבת עיסויים, ויש לי ניסיון רב בהם, אני נוהגת לפנק את עצמי פעם בחודש לפחות,

אבל עיסוי מפנק מהלב, מקצועי, כמו אצל ויטלי לא יצא לי לחוות. ומאז שהכרתי אותו אני מזמינה רק אצלו.

ויטלי ממש מקשיב לגוף שלך, מבין ויודע באיזה עוצמה את/ה אוהב/ת ובאיזו מהירות.

הגעתי אליו עם גב תפוס מאוד לאחר אימון בחדר הכושר והעיסוי שחרר אותי ועשה פלאים.

אני מאוד אוהבת עיסוי עדין כי אחרת זה מאוד כואב לי,

הספיק לי לומר לויטלי פעם אחת באיזה אופן אני אוהבת את העיסוי והוא היה מאוד קשוב ועשה לי עיסוי מפנק, כייפי ולא כואב לעומת מעסים אחרים.

ממליצה בחום!

מיכל (2015)

 

כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי הקלה משמעותית בתנועה וירידה בכאב

למזלי מבין כמה מעסים שהתלבטתי לגביהם.ראיתי במקרה את הדף פייסבוק של ויטלי. כבר מהתמונות שלו הבנתי שיש פה מעסה מקצועי. כמו שאומרים מבט אחד שווה אלף מילים. באתי אליו לעיסוי רפואי. בתור אחת שמתאמנת ועושה ספורט אני הולכת כל הזמן לעיסויים ולכן יש לי ניסיון קודם בעיסויים. רק מהכניסה לקליניקה שלו הבנתי שזה רמה אחרת לגמרי ממה שהייתי היום. אפילו בחו"ל אין כזה יחס ושירות. אז קודם כל המקום ממש נקי ומסודר, מושקע ביותר שיש. אווירה מרגיעה והכי חשוב מהכל זה הידיים שיש לויטלי.

הסיבה שהגעתי אליו כי היה לי כאב חזק בשכמות והגבלת טווח תנועה בצוואר. כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי הקלה משמעותית בתנועה וירידה בכאב. לפי המלצתו חזרתי אליו לאחר שבוע לטיפול נוסף שלאחריו הרגשתי שחרור כמעט מלא מכאב שסבלתי ממנו. היום אני ממשיכה לבוא פעם בחודש לפחות כדי לתחזק את הגוף ולטפל בעוד שרירים תפוסים נוספים ומרגישה הרבה יותר משוחררת. מאז שאני עושה את הטיפולים באופן סדיר וקבוע אני פחות כאובה ותפוסה במשך זמן עבודתי שהוא ברובו ישיבה. בנוסף למקצועיות העיסוי שהוא עושה והנתינה זה מכל הלב, מרגישים שהוא אוהב את העבודה שלו באמת. אינני חושבת שיש היום מעסה ברמה של ויטלי. הוא יודע בדיוק איפה המקום בגוף שצריך לשחרר, יש לו מגע קסם.

אין מצב אחרי טיפול אצלו ללכת למישהו אחר כי זה הבדל של שמים וארץ!

לכן הרגשתי צורך לשתף אנשים אחרים שיהיה להם את האפשרות לבחור מעסה איכותי מהניסיון החיובי שאני חוויתי.

מרים (2015)

miriamoren@icloud.com

 

לאחר שעה וחצי בעלי נשפך מהקליניקה של ויטאלי כאשר  עיניו היו מזוגגות וגופו היה ריחני מהשמנים..

עברתי בהודעות של הקבוצה ונתקלתי בפרסום שנראה לי מוכר, זיהיתי את ויטאלי מייד.. הכרתי אותו כאשר רציתי להזמין לבעלי עיסוי כמתנה ליום הולדת. היה מקום פנוי רק בשישי בערב והסכמתי. את האמת, חשבתי לעצמי שאחרי יום עבודה עמוס, לויאלי כבר לא יהיה כוח לטפל בבעלי בשיטת טריגר פוינת וזה יהיה ממש לא עוצמתי.

הגענו בדיוק בשעה שנקבע. נדהמתי מיד מניקיון של הקליניקה. בזמן שויטאלי "רידד" את בעלי במשך שעה וחצי, אני מרוב שעמום העברתי אצבע על פס הדקיק של התריס ולהתפעלותי לא היה שם אפילו גרגיר אבק.. התעצבנתי מרוב קנאה..

לאחר שעה וחצי  בעלי נשפך מהקליניקה של כאשר עיניו  מזוגגות וגופו היה ריחני מהשמנים.. נשאר לי רק לסחוב את בעלי הרפוי לאוטו. בלילה הזה בעלי ישן כמו תינוק, שלמען האמת שיבש לי את כל התוכניות.. ההשלכה מהעיסוי נשמרה לזמן מה. ותאמינו, כל מילה בכתוב כאן אמת!

מרגריטה טל(2014)

https://www.facebook.com

הזמן עכשיו טיפול